Wielorasowy/Kundelek

Pełny pakiet pielęgnacji Pieska: 80-110 zł/h

Kąpiel Pieska: 80 zł/h

Co możemy zrobić dla Twojego Pieska

Zobacz naszych klientów

Niektóre rasy psów mogą posiadać sierść, która nadaje się zarówno do trymowania jak i do strzyżenia. W zależności od posiadanej sierści u Twojego Pieska, dobierzemy odpowiedni zabieg taki jak strzyżenie lub trymowanie.

Kąpiel Pieska
Kąpiel Pieska

Kąpiel Pieska jest najważniejszym elementem pielęgnacji skóry. Używamy specjalistycznych, wysokogatunkowych szamponów i preparatów. Stosujemy zarówno szampony głęboko oczyszczające jak i podkreślające naturalne wybarwienie sierści. U psów, które posiadają okrywę wielowarstwową, używamy dodatkowo szamponu wspomagającego usuwanie podszerstka. Dysponujemy silną i wydają suszarką, która jest w stanie doskonale wysuszyć okrywę włosową, również zimnym powietrzem.

#wielorasowy-kundelek #kąpiel

Strzyżenie Pieska
Strzyżenie Pieska

Strzyżenie Pieska jest ważne dla utrzymania odpowiedniej kondycji zarówno sierści jak i skóry naszego psa ze względu na naturalną tendencje do powstawania kołtunów i zafilcowań. Zajmujemy się Pet Groomingiem, czyli strzyżeniem niewystawowym. Klient, może mieć preferencje co do stylu podcięcia, choć oczywiście nigdy nie strzyżemy w sposób zagrażający zdrowiu.Podcinamy również w okolicach miejsc intymnych i łapek- co nazywamy higieną.

#wielorasowy-kundelek #strzyżenie

Trymowanie Pieska
Trymowanie / Wyczesywanie Pieska

Trymowanie / Wyczesywanie Pieska jest bardzo ważnym zabiegiem, pozwalającym na utrzymanie sierści w jej naturalnym, niemal pierwotnym stanie. Sprawia że poszczególne włosy stają się sztywne, twarde i grube, zwykle zyskują silniejsze wybarwienie. Trymowanie polega na usuwaniu w sposób mechaniczny martwej części sierści, przeprawadzone prawidłowo i w odpowiednim momencie, odbywa się całkowicie bezboleśnie.

#wielorasowy-kundelek #trymowanie

Podcinanie pazurów u Pieska
Podcinanie pazurów u Pieska

Chociaż w naturze każdy zwierzak ściera sobie samodzielnie pazury, nasze domowe, kochane kanapowce nie są wstanie same sobie tego zrobić. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie aby podciąć pazury szybko i bezpiecznie, a co z tym idzie eliminując stres zwierzęcia.

#wielorasowy-kundelek #pazury

Wielorasowy/Kundelek

Wielorasowy/Kundelek

York - Yorkshire terrier

York - Yorkshire terrier

Królik

Królik

Maltańczyk

Maltańczyk

Maine Coon

Maine Coon

Shih Tzu

Shih Tzu

Pokaż cały cennik
Dla psów i kotów, które są agresywne lub nie współpracują stosujemy stawkę godzinową 100zł/h.
Podane ceny mogą się różnić w zależności od ilości kołtunów i związane z tym trudności w pielęgnacji.
Zadzwoń i umów się na wizytę
Napisz do nas