Utrudnienia na drogach! W związku z budową Metra, poszerzeniem ul.Lazurowej oraz remontami torowiska i sieci ciepłowniczej w godzinach szczytu mogą pojawić się korki na drogach. Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualnej sytuacji w nawigacji.

Wybierz usługę i sprawdź dostępność terminów

Dlaczego warto do nas przyjść?

Indywidualne podejście
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzimy jaki rodzaj zabiegu będzie odpowiedni dla jego okrywy. Nie wykonujemy zabiegów, które miałyby, zaszkodzić pupilowi.
Możliwość umawiania online
Specjalnie dla Was, uruchomiliśmy system rezerwacji wizyt online, o każdej porze dnia i nocy. Wybierasz termin i usługę, podajesz dane kontaktowe i gotowe.
Przypomnienia SMS o wizycie
Po umówieniu wizyty otrzymujecie SMS z potwierdzeniem, a dzień przed zabiegiem informacje przypominającą. Nie musicie się martwić, że przegapicie wizytę
Z Miłości do zwierząt
Kochamy zwierzęta i każdego klienta traktujemy jak członka naszej rodziny, możecie być spokojni o wasze czworonogi
Spokojne podejście, bez pośpiechu
Nasz czworonożny klient dyktuje tempo pracy, nie wykonujemy zabiegów na siłę. Nie stosujemy również żadnych środków uspokajających, oprócz rozmowy i czasem muzyki relaksacyjnej :)
Przygotowanie weterynaryjne
Posiadamy wiedzę z zakresu zoologi i weterynarii, jeśli zauważymy jakieś niepokojące objawy, na pewno wam o tym powiemy.
Chętnie doradzimy
Chętnie doradzimy na różne tematy związane z zachowaniem czworonogów oraz ich pielęgnacją, po prostu zapytaj.

Dostepne terminy