Utrudnienia na drogach! W związku z budową Metra, poszerzeniem ul.Lazurowej oraz remontami torowiska i sieci ciepłowniczej w godzinach szczytu mogą pojawić się korki na drogach. Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualnej sytuacji w nawigacji.

O Nas

AnimalRoom
AnimalRoom

Połączyła Nas miłość do zwierząt oraz poprzednia praca, pracując razem znalazłyśmy wspólny język i miałyśmy podobny pogląd na otaczający nas świat. Dobro i zdrowie naszych pupili zawsze było i jest naszym priorytetem. Postanowiłyśmy zatem odejść i założyć własny biznes, tak powstał bezpieczny pokoik dla zwierząt - AnimalRoom.

#animalroom

Dlaczego warto do nas przyjść?

Indywidualne podejście
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzimy jaki rodzaj zabiegu będzie odpowiedni dla jego okrywy. Nie wykonujemy zabiegów, które miałyby, zaszkodzić pupilowi.
Możliwość umawiania online
Specjalnie dla Was, uruchomiliśmy system rezerwacji wizyt online, o każdej porze dnia i nocy. Wybierasz termin i usługę, podajesz dane kontaktowe i gotowe.
Przypomnienia SMS o wizycie
Po umówieniu wizyty otrzymujecie SMS z potwierdzeniem, a dzień przed zabiegiem informacje przypominającą. Nie musicie się martwić, że przegapicie wizytę
Z Miłości do zwierząt
Kochamy zwierzęta i każdego klienta traktujemy jak członka naszej rodziny, możecie być spokojni o wasze czworonogi
Spokojne podejście, bez pośpiechu
Nasz czworonożny klient dyktuje tempo pracy, nie wykonujemy zabiegów na siłę. Nie stosujemy również żadnych środków uspokajających, oprócz rozmowy i czasem muzyki relaksacyjnej :)
Przygotowanie weterynaryjne
Posiadamy wiedzę z zakresu zoologi i weterynarii, jeśli zauważymy jakieś niepokojące objawy, na pewno wam o tym powiemy.
Chętnie doradzimy
Chętnie doradzimy na różne tematy związane z zachowaniem czworonogów oraz ich pielęgnacją, po prostu zapytaj.

Marta Gryga
Marta

Posiadam dwie wiewiórki chińskie (Natsu i Risu). Przeprowadziłam się do Warszawy z drugiego końca Polski (północ województwa Dolnośląskiego) dla miłości. Przepłakałam wiele nocy zostawiając swojego ukochanego psa Jackiego z rodziną, biłam się z myślami, ale wiedziałam, że jemu jest lepiej w domu rodzinnym.
Mam wykształcenie techniczne – organizacja reklamy, jednak zawsze ciągnęło mnie do pracy ze zwierzętami. Ukończyłam studium psychologii zwierząt, różne kursy, w tym kurs groomerski. Uwielbiam spędzać wolny czas na łonie natury, najczęściej fotografując ją. Moje półki uginają od ciężaru nieprzeczytanych książek, ale mam nadzieję, że uda mi się przeczytać je wszystkie.

#wiewiórka #marta

Aleksandra Dobrowolska
Aleksandra

Moje mieszkanie powinno nazywać się AnimalRoom, jestem miłośniczką wszystkich zwierząt. Prywatnie jestem mamą 3 kotów, 2 psów, 2 żółwi, skorpiona i ptaszników. Interesuję się, i w praktyce zajmuję, behawiorystką. Swoją wiedzę zawdzięczam studiom weterynaryjnym, 15-letniemu doświadczeniu w pracy na rynku zoologicznym, oraz pracy ze zwierzętami gospodarskimi jako animator zajęć dla dzieci i młodzieży w Centrum Edukacji Przyrodniczej.
Zależy mi na tym by psy, koty czy choćby króliki nie bały się groomera, by grooming nie służył jedynie poprawieniu wyglądu psa, ale miał wartość medyczną i poprawiał samopoczucie czy komfort życia zwierzęcia.

#mops #aleksandra